Logo

Se prodavaat gumi za niskonosaca prikolka !!!

Број на оглас: 1481853 | Објавен на: 23.07.2017, 00:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi za niskonoseca prikolka so dimenzii 245/75/17,5.
50 evra e edna.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач