Logo

Satelitska antena (tanjir), DiSEqC Motor i LNB (okce)

Број на оглас: 1485429 | Објавен на: 16.05.2019, 06:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и опрема / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат КОМПЛЕТ малку користени: сателитска антена (чинија-тањир), DiSEqC Motor и LNB.

Цената не е фиксна.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 PC