Logo

DVD-RW Hitachi / DVD RW / CD ROM / DVD ROM / Rezac / Режач

Број на оглас: 1486279 | Објавен на: 01.01.2019, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


Се продава Hitachi DVD-RW за лаптопи. Одлично сочуван.

Телефон: 078/866-365

Праќам по карго низ цела Македонија.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач