Logo

Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Број на оглас: 1487253 | Објавен на: 10.01.2019, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 75 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1250 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Zeleznicka

Цена: 30.000 €
32.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,ima pristap do asfaltiran pat i e na dva sprata so dvorna povrsina od 1250M2.,,nikoj ne zivee vo nea podolgo vreme,
Moze i zamena

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач