1 / 11
MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO
По Договор
30.11.2022 15:49

Кочани / Кочани

mlinot e raboten dve tri sezoni
kako nov e
so 15 kw motor
moze da se mesa vo isto vreme i seno i zito
moze i komplet so celi klastovi
slikite se od mlinot
javete se ke se dogovoreme na lice mesto

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
077844190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам