Logo

OTKUP NA NOVI,STARI I OSTETENI LAPTOPI KES ISPLATA

Број на оглас: 1488586 | Објавен на: 21.12.2018, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Процесор: над 2 GHz

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Цена: 200 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Otkup na novi ili malku koristeni laptopi.Do 3 godini stari.

Исто така купуваме половни и оштетени .
лаптопи. до 4 години стари.Плаќаме кеш пари.Проверете....


.

Пари исплаќаме веднаш.

Вршиме и замена со ваша доплата.
Стариот лаптоп заменете го за нов некористен или половен со најповолна доплата.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 otkup

Потврден огласувач