Logo

Сервисирање на сите видови електрични уреди

Број на оглас: 1493742 | Објавен на: 21.03.2020, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


Сервисирање на сите видови апарати за домаќинство( бела техника). Премотување на сите видови електромотири, статори и ротори со нивно балансирање, на истите вршиме замена на лежишта и поправка на оштетени механички делови. Сервисирање, монтажа на клима уреди и разладни системи. Репарирање на сите видови електричен рачен алат( брусалици, дупчалки, шлајферици, глодалки ел.чекани) Сервисирањто може да се врши низ цела Македонија испраќањето може да се врши по карго во секое време.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Сервис Волт

Потврден огласувач