Logo

oscilator 280W

Број на оглас: 1497206 | Објавен на: 21.04.2017, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Oscilator 280W 6stepeni na podesuvanje na brzina
od 11000 do 20000vrt.min , so nekolku dodatoci za razni operacii. Proizvodot e so garancija.2400den.
070324061

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач