Logo

Изведба на кровни конструкции - Протан

Број на оглас: 1500492 | Објавен на: 23.06.2017, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Фирмата "Керамикс" со 30 години искуство во завршни градежни работи нуди брза и квалитетна изведба на кровни конструкции од норвешки материјал. Најсовремен и најквалитетен материјал на пазарот со 10 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА. Лесен материјал (1,7 kg/m2) од ПВЦ кој воопшто не ја оптеретува кровната конструкција. Идеален за санација на стари кровови, заоблени, рамни кровови и кровови со нерамнини. Доставуваме понуда по мерењето и согледувањето на вашиот кров

Нашето портфолио можете да го погледнете на (https://www.facebook.com/tegmenton/?fref=ts)

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Мартин

Потврден огласувач