Logo

freza 3metra so valjak

Број на оглас: 1503743 | Објавен на: 15.04.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


se prodava freza 3 metra so valjak i polugi za sealka vo odlicna sostojba a moze i bez valjak

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 gene

Потврден огласувач