Logo

Samsung orginalno daljinsko za klima

Број на оглас: 1506972 | Објавен на: 23.05.2020, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Modelot e ARH-2207 novo ne upotrebuvano daljinsko isto e kako na slikata.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач