Logo

Се продава нова куќа во изградба

Број на оглас: 1510829 | Објавен на: 13.07.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Goce Delcev bb

Цена: 19.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа во изградба до прва плоча во населба рудина.Куќата е легализирана и има инсталирано вода и струја и е веднаш вселлива.Има материјал да се дигне уште еден спрат и да се покрие.
Се наоѓа на 5 - 6 минути до центарот на градот
На 3 минути до Мечкуевска куќа Пуже
Звонете на овој оброј: Лилјана - 079281010

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Лилјана

Потврден огласувач