Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 1510840 | Објавен на: 13.07.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 130 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: Skopska br 4

Цена: 24.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на улица Скопска бр 4
Куќата е на одлична локација 7 - 8 минути до центарот на градот и има огромна дворна површина
Звонете на овој број - Лилјана 079281010

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Лилјана

Потврден огласувач