1 / 9
Ray-Ban Wayfarer crni naocari 50mm shirina na leka i futrola
1.450 МКД
Цената е фиксна
03.04.2022 20:45

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Со сите ознаки како оригиналите, наочари очила за сонце марка Ray-Ban модел WAYFARER RB2140, високо квалитетна реплика, со црна или црно/бела рамка, темна G-15 леќа со ширина од 50mm или 54mm погодна за тие што сакаат да носат мали и средни големини на наочари.
- G-15 леќа;
- UV филтри;
- тврда кожена футрола и крпче за бришење со лого, како и каталогче.

Цена:
- модел со сјајна црно/бела рамка и 54mm за 1.400 денари
- модел со сјајна црна рамка и 54mm за 1.450 денари
- модел со мат црна рамка и 50mm за 1.450 денари

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

MINI R&G LASER disko proektor ласер пректор za razni priliki

1200 МКД

Set za popravka na osteteno vetrobransko staklo sofersajbna

690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам