Logo

Kalapi za vestacki kamen

Број на оглас: 1511869 | Објавен на: 04.09.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач