Logo

ИМПЕРИЈА НДВИЖНОСТИ – Продажба на станови

Број на оглас: 1514442 | Објавен на: 19.07.2017, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 56 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови ексклузивни луксузни станови со поглед на езеро(прва линија).
Зградата има еднособни (гарсоњери),двособни (со една спална),трособни (со две спални),четирисобни ( со три спални),со површини од 30м2 до 120м2.
Комплексот располага со сопствена плажа и ресторан,базен,спорско рекреативни терени,паркинг,подземни гаражи,видео надзор.
Становите се лоцирани кај поранњшен хотел Парк.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач