Logo

Placеvi vo vinica

Број на оглас: 1516480 | Објавен на: 22.11.2020, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 300m2 , 1x 600m2
Информации на тел. 075 471 521

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач