Logo

OBJEKTIV CANON VL ZOOM LENS CL 8-120 1:1.4-2.1

Број на оглас: 1517307 | Објавен на: 08.12.2018, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM OBJEKTIV CANON VL ZOOM LENS
CL 8-120 1:1.4 - 2.1
15X AF MACRO
NOV NEKORISTEN
So adapter moze da se koristi na fotoaparat

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 SINISA

Потврден огласувач