Logo

mini orbitrek

Број на оглас: 1518578 | Објавен на: 15.05.2018, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Собни велосипеди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Steper za vezbanje vredi da se vidi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач