Logo

Prodavam motori za Massey Ferguson

Број на оглас: 1519015 | Објавен на: 16.09.2019, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor od Massey Ferguson 135 i 240 so kosi dizni, standard radalica (50 konja), 3 klipen motor za Massey Ferguson i so pravi dizni (42 konja), 4 klipen motor za Massey Ferguson i Buher (42 konja). Motorite se vo odlicna sostojba. Na poraki ne odgovaram.

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Stole

Потврден огласувач