Logo

Се продава парцела во близина на Пробиштип

Број на оглас: 1521727 | Објавен на: 23.03.2018, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1300 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава парцела од 1300 м2 спроти Зеолит (задружни лозја).Парцелата е до патот а има можност и за вода и струја.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zoran Pensov