Logo

ИТНО !!! Се продава куќа

Број на оглас: 1526205 | Објавен на: 24.04.2019, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Друго

Дворна површина: 350 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Цена: 22.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава куќа 60м2 со дворно место од 350м2 на ул.Вера Циривири бр.114 Велес/ Цена по договор и можна замена. Информации на тел.071 26 76 15-Миле

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач