Logo

Pojacalo-400w

Број на оглас: 1527419 | Објавен на: 19.03.2017, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


pojacaloto e 400w
cenata ne e fiksna

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач