Logo

Помошник додаток на рачка за гас

Број на оглас: 1528980 | Објавен на: 18.06.2018, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Често ви се случува да почне да ви трнее десната рака додека сте на подолги возења со вашиот мотор?

Овој мал додаток на рачката за гас со кој вашата рака повеќе нема да ја почувствува повратната сила на рачката за гас. Трнеењето да ви стане заборав.
Додаток на рачката за гас ( ГРИП ЗА ГАС )по екстра цена сега и кај нас.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Leon

Потврден огласувач