Logo

Alfa Romeo 156

Број на оглас: 1529875 | Објавен на: 01.04.2020, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Alfa Romeo 156, imam se komplet, se sto vi treba, ceni povolni. -
Odgovaram i na e-mail i na
075-447-984

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Alfa