Logo

Се Продава садници за КИВИ

Број на оглас: 1530102 | Објавен на: 25.07.2015, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продавам садници за киви машки и женски
Праќам по карго на ваш трошок !!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Za Oglasot

Потврден огласувач