1 / 5
se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo
250.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2022 16:27

Бутел / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

550 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

660 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vizbegovo,vo centarot...

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magacinski proctor,dvata sprata so sopstveno parno inverter klimi so komplet dokumentacija
za poveke informacii na tel,076526790
ima prostor za dogovor okolu cenata... moźe zamena za stanovi N.Lisiće, Aerodrom, po dogovor...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Antonio
Потврден огласувач
076526790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам