Logo

APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Број на оглас: 1530798 | Објавен на: 14.12.2017, 00:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


NOV DIGITALEN APARAT ZA KRVEN PRITOSOK SANITAS
MERI MAL I GOLEM KRVEN PRITISOK I PULS
TEL.076365098: 078612270

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач