Logo

ORGINAL BANDAZI ZA BMW

Број на оглас: 1530943 | Објавен на: 30.03.2017, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


ORIGINAL ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA BMW
15-KI 7 ZOLLA VO ODLICNA SOSTOJBA 4 BROJA

070554003

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач