Logo

ПРОДАВАМ ОВОШТАРНИК ВО с.Горно Дупени

Број на оглас: 1531662 | Објавен на: 16.01.2019, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2235 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам или издзвам под закуп седум-годишен овоштарник во село Горно Дупени МВ Арапица,засадени 340 садници ајдаред и црвен делишес, "систем капка по капка".
Контакт на тел. 072/311-151 047/550-940

 Jone

Потврден огласувач