Logo

Nosime od IKEA po vasha naracka

Број на оглас: 1532863 | Објавен на: 01.09.2017, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Se shto vi e potrebno od Ikea vi go nosime po naracka
Moze da dojdete i so nas ili samo da vi doneseme toa shto vi e potrebno
Isto taka i za druga roba od Grcija

naplakame mala provizija od samo 20%

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач