Logo

Сечење на сим картички

Број на оглас: 1534134 | Објавен на: 14.07.2016, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Вид на оглас: Се продава


Сечење на сим картички од Нормална во мини или од мини во нано..Само за 100 денари
______________________________________
За повеќе информации јавете се на:
025211745 или 075-421/493

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Alfa Mobil

Потврден огласувач