Logo

ДЕКОДИРАЊЕ НА РАДИО ЗА КОЛА И ПОПРАВКА

Број на оглас: 1534861 | Објавен на: 17.12.2018, 06:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Монтирање на сите видови радија за кола и декодирање на радио за кола, поправка на сите авто цд,касетофони, цена од 450 ден па нагоре во зависнот од радиото ,авто дијагностика за сите опел возила ,поправка на лап топ компјутери и се друго од електроника mail// gorangogocv@gmail.com

Огласи од: Goran

Goran

Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач