Logo

Alati za Guma PVC Metal izrabotka po crtez i potreba novi

Број на оглас: 1538010 | Објавен на: 24.05.2019, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 24 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
E-mail...primatstip@yahoo.com

цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
.. производи како на сликите...
.. побарајте не.....за се има договор..
.. 25 години Македонски Производи..

Огласи од: PRIMAT STIP Lazo Jordanov

PRIMAT STIP Lazo Jordanov

Ul.Veraciriviri br 20 Stip
Штип

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 PRIMAT STIP Lazo Jordanov

Потврден огласувач