Logo

OPEL VECTRA 2.0 DTI

Број на оглас: 1541099 | Објавен на: 30.06.2020, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


ima skoro se do posledno strafce

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач