Logo

dynacord xa2600 odlicno socuvan kako nov

Број на оглас: 1543376 | Објавен на: 02.08.2020, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


dynacord xa2600 odlicno socuvan kako nov.vo vakva sostojba nema da najdete.donesen od svajcarija.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач