Logo

ALFA ROMEO 147 DIZEL

Број на оглас: 1546737 | Објавен на: 23.03.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 146

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Цена: 1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PO DELOVI IMA SE STO VI TREBA

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач