Logo

Megjunaroden transport na vozila vo cela Evropa!

Број на оглас: 1548971 | Објавен на: 20.02.2018, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Megjunaroden transport na vozila od cela Evropa vednas!!!

- transport na avtomobili, mali i pogolemi kombinja i mali kamioni

kontakt: Mile 070 228 608; Toni 070 330 633

Огласи од: Skenderovski

Skenderovski

Servis Skenderovski, Servisna Zona jug-reon 40, Skopje
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Skenderovski

Потврден огласувач