1 / 11
plockar so ekstra kvalitet
8 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2021 18:30

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Profesionalna montaza na keramicki i granitni plocki so najsovremen alat i laser za ispravanje na neramni povrsini naseto dolgogodisno rabotno iskustvo e del od kvalitetot.078/505-111
!!!!!! 8€m2 rabotna raka montaza na plocki 2844 https://www.facebook.com/keramicar.plockar

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава / Можна е замена од:

ande_ceki@yahoo.com
Потврден огласувач
078505111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам