Logo

Maska Samsung Galaxy S3, HELLO KITTY

Број на оглас: 1549791 | Објавен на: 06.03.2017, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 490 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Вид на оглас: Се продава


Silikonska Maska za
Samsung Galaxy S3, HELLO KITTY = 490 den.
-------------------------------------------------------------Maska so ogledalo za Samsung Galaxy S3,
HELLO KITTY dizajn so cirkoni
Mnogu ubava... .............. = 990 den.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач