Logo

PLAC-NIVA vo MISLESEVO-STRUGA

Број на оглас: 1550333 | Објавен на: 18.03.2019, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2800 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 8 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Plac-Niva od 2800 kvadrati vo Struga-Mislesevo(von grad), so cist imoten list br.2951 za KP.br.1583/20 KO Mislesevo Von-Grad. Mozna e zamena.
Kontakt na mob. 078/380-300
Kontakt na mob. 078/380-300
Kontakt na mob. 078/380-300
Kontakt na mob. 078/380-300

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 bbb

Потврден огласувач