Logo

Сечење на сим картички

Број на оглас: 1550808 | Објавен на: 06.11.2016, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Вид на оглас: Се продава


Сечење на сим картички

Tел: 075/421-493 или 02/5211-745; Алфа-Мобил

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Alfa Mobil

Потврден огласувач