Logo

Fiat 550

Број на оглас: 1550831 | Објавен на: 19.10.2017, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat 550 uvezen od ch 55 ks servisiran ekstra gumi mnogu dobar

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Lulzim

Потврден огласувач