Logo

YAMAHA YZ-F125R set lameli CLUTCH PLATE, FRICTION 5371632100

Број на оглас: 1551668 | Објавен на: 24.12.2018, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Вид на оглас: Се продава


YAMAHA YZ-F125R CLUTCH PLATE, FRICTION
Сет од 4+1 ламели со европски квалитет произведени по ОЕМ спецификации за максимални перформанси, издржливост и меко квачило oem 537-16321-00 36X-16321-00
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МОТОДЕЛОВИ - Велес (MotoParts)

Потврден огласувач