Logo

MERCEDES ML 270CDI

Број на оглас: 1553899 | Објавен на: 06.03.2018, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 7.499 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
DIPLOMATIK
REGISTRIRAN ZA SEDUM DUSI
NAPRAVEN SERVIS PRED 300 KM
SMENETI PLO;KI PREDNI I ZADNI
SMENETO MASLO I FILTER VO MENUVAC
MERCEDESOT E KAKO NOV


 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 riki

Потврден огласувач