Logo

prikolica za traktor

Број на оглас: 1554234 | Објавен на: 16.10.2017, 12:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


prikolicata ima nosivos do 15t so 385/22.5 gumi od kamion.dolga 4m, siroka 2m moznae zamena za kola moze i so moja doplata

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач