Logo

SE PRODAVA PRIKOLICA!

Број на оглас: 1554388 | Објавен на: 27.06.2017, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 38.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikolicata e vo perfektna sostojba, bez nikakva mana pravena so standard dimenzi

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ivana

Потврден огласувач