Logo

BMW 320d E46 165ps

Број на оглас: 1555047 | Објавен на: 27.03.2017, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор Цената не е фиксна 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320d full oprema

Cena po dogovor

za poveke info 071/330-303

 Валандово

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач