Logo

IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

Број на оглас: 1555556 | Објавен на: 09.05.2018, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI SAKSII BUNARI VOVCINJA I MNOGU DRUGI RABOTI OD DRVO 070 552 109 ZLATKO

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 moler

Потврден огласувач