Logo

LIEBHERR 902

Број на оглас: 1556433 | Објавен на: 19.10.2017, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava liebherr 902 vo dobra sostojba

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Emko

Потврден огласувач